Haber

HÜDA PAR Genel Başkanı Yapıcıoğlu, İskenderun’da depremzedelerle buluştu

Hür Dava Partisi (HÜDA PAR) Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, Hatay’ın İskenderun ilçesinde depremden etkilenen çadır kenti ziyaret etti.

Yapıcıoğlu, Denizciler Mahallesi’ndeki esnafları ziyaret ettikten sonra Sakarya Mahallesi’ndeki Sinop Çadır Kent’i gezdi.

Yapıcıoğlu daha sonra Millet Parkı’ndaki çadırkente giderek depremzedelerle sohbet etti, dertlerini dinledi.

Yapıcıoğlu, gazetecilere, bölgenin finansman ihtiyacının önemli ölçüde karşılanmış olmasından memnuniyet duyduklarını söyledi.

İhtiyacın sadece maddi değil, depremzedelerin manevi takviyeye de ihtiyacı olduğuna dikkat çeken Yapıcıoğlu, şunları kaydetti:

“Biz de siyasetin bu sıcak gündeminde onları unutmadığımızı, hala aklımızda ve onlarla birlikte olduğumuzu göstermek için dolaşıyoruz. Onlarla tek bir temas kurmak, onlara bir şeyler vermek için dolaşıyoruz. sıcacık bir dokunuş ve moral desteği vermek için.Ufak tefek eksiklikleri not ediyoruz, ilgililere ileteceğiz inşallah.Tamamlanmasına katkı sağlayabilirsek ne mutlu bize.Yaralarımızı birlikte saracağız.Kalıcı konutlar olacak en kısa sürede tamamlanacak ve vatandaşlarımız yerlerini alıp kendi ayakları üzerinde duracaklardır.”

babadagajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu