Yaşam

Gerçek Kalamar Oyun Yarışmasının Çıkış Tarihi Açıklandı

Dijital içerik platformları arasında liderliğini sürdüren Netflix, Squid Game ile tüm zamanların en çok izlenen yapımına imza attı. Bu başarıyı daha fazla gelire dönüştürmek isteyen şirket, geçtiğimiz yıl Squid Game’i piyasaya sürdü. onu gerçek hayata taşıyacak bir yarış düzenleyeceğine.duyurmuştu.

Netflix’in televizyon tarihindeki en yüksek ödüllü yarış rekorunu kıracak” Kalamar Oyunu: Meydan Okuma Son olarak” yayın tarihi için bir tarih verildi. 456 yarışmacı ve 4.56 milyon dolarlık ödüllü yarış için sadece birkaç ay daha beklememiz gerekecek.

Kalamar Oyunu: Yarışma tarihi:

Netflix, Kalamar Oyunu: Mücadele Kasım 2023’te yayınlanacağını duyurdu. Öte yandan, Kasım ayında kesin bir çıkış tarihi belirtmedi. Kesin tarihin ise önümüzdeki dönemde belirleneceği paylaşıldı.

Kalamar Oyunu: Meydan Okuma ne tür bir rekabet olacak?

Netflix’te yayınlanacak yarış Squid Game: Challenge, 10 bölümden gerçekleşecek. Yarışmacılar orijinal seride gördüğümüz oyunları gerçek hayatta oynayacaklar. Her zamanki dizide olduğu gibi ölümler olmayacak…

Yarışmaya katılan yarışmacılarda aranan en değerli kriter; İngilizce bilmekBunun dışında yarışmacıların başvurularında herhangi bir ülke kısıtlaması yapılmadı ve yarışmaya dünyanın her yerinden insanlar davet edildi.

Yarışmaya kimlerin seçildiği şu an paylaşılmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu