Haber

AK Partili Karaaslan’dan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Karaaslan yaptığı açıklamada, halkın bilgi alma hakkı doğrultusunda doğruları gözeterek görevini hızlı, gerçek ve tarafsız bir şekilde yerine getiren basının, toplumlar için elbette en değerli bilgi kaynağı olduğunu belirtti.

Basın emekçilerinin emeklerinin ve özverili çabalarının her türlü takdirin üzerinde olduğuna işaret eden Karaaslan, açıklamasını şöyle sürdürdü:

“Basının manevi unsurlarından ve demokratik bedellerden taviz vermeden toplumun çeşitli kesimlerinin taleplerini dile getiren bir medyanın varlığı her toplum için vazgeçilmezdir. Daima doğrunun peşinde olan medya mensupları ve basın emekçilerinin emek ve özverili çabaları” mesai kavramı gözetmeksizin görevlerini hassasiyet ve vakarla yürüten, Cumhurbaşkanımız ve Genel Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ülkemizde demokrasiden kalkınmaya her alanda yaşanan gelişmeleri, Son 20 yıl iletişim branşına ve medyaya da olumlu yansıdı.”

Karaaslan, Cumhuriyetin 100. yıl dönümünün yaşanacağı Türkiye Yüzyılında, basının da bu sürece yoğun çalışma temposu ile katkı sağlayacağına, ülkeyi devlet ve millet olarak hedeflerine ulaştıracağına inandığını vurgulayarak, şunları kaydetti: , “Teknolojinin gelişmesi ve dijital platformların çeşitlenmesi ile birlikte bilgi kirliliğinin hızla yayıldığını ve böbürlenme, dezenformasyon ve kara propagandanın gerçeklerin önüne geçmesini üzüntüyle karşılıyoruz. sorumluluk bilinci, ülkemizin hakikat mücadelesine güç katmaktadır.Gece gündüz özveriyle çalışan ulusal ve yerel basın emekçilerinin bu özel günü olan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, meslek hayatınızda başarılar diliyorum. hayat.” terimini kullandı.

uludere-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu